Ballina Etiketimet Pure

Etiketim: Pure

Pure mangoje me pjeshkë

Mango përpos si e vetme mund të kombinohet me pemë të tjera ose me kos shtëpie. Mango mund të përzihet me banane, avokado, pjeshkë, patate...

Pure me kungulleshkë, karotë dhe ujë mishi

Përgatiti: Blerta F. Kryeziu Kungulleshka pos karbohidrateve, proteinave dhe yndyrave, është shumë e pasur me ujë (93 për qind ujë), përmban kripëra minerale (kalium, hekur,...