Ballina Etiketimet Kungulleshkë

Etiketim: kungulleshkë

Pure me kungulleshkë, karotë dhe ujë mishi

Përgatiti: Blerta F. Kryeziu Kungulleshka pos karbohidrateve, proteinave dhe yndyrave, është shumë e pasur me ujë (93 për qind ujë), përmban kripëra minerale (kalium, hekur,...