Ballina Etiketimet Deti

Etiketim: Deti

Barnatorja e pushimeve

Mr. Ph Laureta Berisha Kosumi - farmaciste Koha e pushimeve ka ardhur dhe përveç gjërave që duhet marrë në pushime, të gjithë prindërit para nisjes...

Shfrytëzimi i plazhit nga një grua shtatzënë

Nga Dr.IsmailLutolli Specialist Pediatër Subspecialist Dietolog-Nutricionist Bashkautore: Samire Ademi Lutolli – Specialiste Gjinekologji/ Obstetrikë Shfrytëzimi i plazhit nga një grua shtatzënë mund te bëhet duke pasur parasysh këto...