Ballina Etiketimet Gjidhënese

Etiketim: Gjidhënese

A është qumështi i gjirit gjithçka që i duhet një foshnje?

Nga: Dr. Ismail Lutolli  Specialist Pediatersubspecialist Dijetolog-Nutricionist Si ta ushqejmë shëndetshëm një foshnje të porsalindur? Kam mungesë të qumështit, si ta shtoj sasinë dhe të vazhdojë me...