Ballina Etiketimet Koronavirusi

Etiketim: koronavirusi

“Menquria e SARS-CoV-2 dhe Antibiotikët”

Prof.Ass.Dr.Armond Daci (Farmakolog)Specialist nga Farmacia Klinike Ndër simptomave të tjera, virusi SARS-CoV-2 shkakton edhe simptoma gastrointestinale, diare, vjellje etj....

Si t’i përgjigjeni pyetjeve të mëdha që kanë fëmijët në lidhje...

Përshtati Psikolog Arbër Zeka Nga mungesa e gjyshes deri tek frika se mos sëmuren, ja se si të rriturit...